İade ve Değişim Koşulları

 

Aras Kargo İade Kodu: 2016148850858

 

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kıstaslar dâhilinde yapılmaktadır.
 

Caponestore.com’dan alınan ürünler için, yalnızca çevrimiçi mağazamızdan iade işlemi gerçekleşmektedir. Değişim işlemi yapılmamaktadır.
 

İade edilecek ürün, tarafınıza elektronik posta olarak gönderilen faturaya iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Fatura olmaması durumunda tarafınıza gönderilen sevk irsaliyesi ile de gönderim yapabilirsiniz. İrsaliye üzerine ürün ile ilgili talebinizi açık bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır.
 

Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra 14 iş gün içerisinde iade için tarafımıza gönderebilirsiniz.
 

İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.
 

Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.
 

İade edilen ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer vb. parçaları ile) olarak iade edilmesi gereklidir. Ayakkabılar orijinal kutuları ile gönderilmeli, kutu üzerinde herhangi bir yapışkanlı madde (bant, kargo etiketi vb.) bulunmamalıdır. Bu kıstaslara uygun olmayan gönderilerin iadesi kabul edilmemektedir.
 

Kampanya dâhilinde satın alınan ürünlerde iade talep edilmesi durumunda kampanya içerisinde bulunan ürünlerin tamamının iade edilmesi gerekmektedir.
 

İade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber en yakın Aras Kargo ofisine bırakabilir ya da 444 25 52 Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayıp kurye talep edebilirsiniz.
 

Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin Aras Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.

İade adresimiz; Aslantaş İş Hanı Şehsuvar Bey Mh. Arapzade Ahmet Sk. No:19 Fatih/ İSTANBUL

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR