Kadın Stiletto Modelleri ve Fiyatları

Kadın stiletto, kadınların en sık tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Her kadının gardırobunda yer alması gereken önemli parçalardan biri olan kadın stiletto modelleri adeta hayat kurtarıcı bir özelliğe sahiptir. 1980’li yıllardan beri yoğun bir şekilde kullanılan kadın stiletto modelleri, eskimeyen bir modaya sahiptir. Bu nedenle 1980’li yıllardan beri kadın modasının vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan kadın stiletto modelleri günümüze kadar gelerek oldukça şık bir şekilde kombinlenebilerek kadınların şık bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktadır. Ofis kombinlerinden günlük kombinlere kadar pek çok kadın kombinin de tercih edilebilen kadın stiletto modelleri kısa ve kalın topuklu olarak farklı şekillerde sunulabilmektedir.

Kadın stilletto modelleri hem renkleri hem de birbirinden farklı desenlerdeki modelleri ile son derece dikkat çekmektedir. Bu doğrultuda siz de en şık kadın kombinleri için birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip olan kadın stiletto modellerini tercih edebilirsiniz. Kadın stiletto modelleri ile en eğlenceli dakikalarınızı ve özel günlerinizi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Her Kombine Uygun Kadın Stiletto Modelleri

Kadın stiletto modelleri ve fiyatları, söz konusu ürünlere sahip olmak isteyen kadınların en çok merak ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Bu noktada birçok kadının zevkine uygun bir şekilde oluşturulan bu stiletto modellerini sizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her kadının zevk ve ihtiyacına yönelik bir şekilde sunulan bayan stiletto modelleri farklı topuk boyları ile oldukça dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Bayan stilletto modelleri genellikle 2 ile 8 cm arasındadır. Bu doğrultuda siz de kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan topuk boyları arasında tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kullanım için genellikle kalın ve kısa topuklu stiletto modelleri tercih edilmektedir. Ofis kombinlerde ise kadınlar çok daha ince ve uzun topuklara sahip olan stiletto modellerini tercih ederek çok daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra kısa topuklu stilettoları spor kombinleriniz ile de kullanarak şık ve spor bir görünüme kavuşabilirsiniz.

En Şık & Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

En şık & trend kadın ayakkabı modelleri ile inanılmaz bir şıklık elde etmek ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Stiletto topuklu ayakkabı modelleri, klasik forma sahip olan son derece zarif ayakkabılardır. İnce, uzun topuklu ve sivri bir yapıda olan bu ayakkabılar kadınların son derece şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan ürünlerdir. İlk üretilen ince topuklu ayakkabıların topukları tahtadan elde edilmiştir. Bu nedenle son derece hızlı bir şekilde kırılmaktaydı. Bu da ayakkabıların kullanışsız bir yapıda olmasına neden olmuştur. Ancak kadın stiletto modelleri son derece kullanışlı ve şık tasarıma sahip olan ürünlerdir.

Stiletto Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her kadın için en önemli modeller arasında yer alan 2022 kadın stiletto modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. En uygun fiyatlı stiletto modelleri ve diğerleri arasından seçim yaparken mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekenleri sizler için derledik. Şimdi gelin, bu hususları inceleyelim.

Her ayakkabı seçiminde olduğu gibi stiletto seçiminde de dikkat edilmesi gereken en önemli husus ayak şeklinizdir. Ayak tipiniz için en uygun olan ayakkabıları seçerek son derece rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Taraklı, büyük ve geniş ayaklarınız varsa stiletto modellerinin sizin için çok da uygun olmayacağını ifade edebiliriz. Bu nedenle en tarz kadın stiletto modelleri arasından seçim yaparken önceliğinizin konfor olması gerektiğini unutmamalısınız. Bu kapsamda ayak numaranıza ve ayak tipinize uygun ürünlere göz atmalısınız.

Stiletto modelleri ile kendinizi rahat hissedemiyorsanız bu ayakkabılar için üretilen özel jel pedlerden alabilirsiniz. Bu ürünler ayakkabılar ile rahat etmenizi sağlarken ayakkabının ayağınızdan çıkmasına da engel olacaktır.  Bunların yanı sıra ten rengi stiletto modelleri ile bacak boyunuzun uzun ve bacaklarınızın çok daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısa topuklu ve orta topuk stiletto modelleri ile eşsiz bir görünüm elde edebileceğinizi de unutmayın. Ayrıca en tarz kadın stiletto modelleri birçok alanda tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Özel günler için stiletto modelleri ile en şık elbiselerinizi kombinleyerek mükemmel bir görünüm elde etmek sizin elinizde.

Stiletto ile Nasıl Rahat Yürünür?

Stiletto modelleri ile rahat yürümenin birkaç püf noktası vardır. Doğru bir şekilde yürüyerek stiletto ayakkabıların sizin için çile olmasının önüne geçebilirsiniz. Bu ayakkabılar ile rahat yürümenin en basit yolu düz ayakkabılar ile yürüyormuş gibi tüm ayağın hızlıca yere temas etmesidir. Bu nedenle önce topuğunuzu ve sonra parmak uçlarınızı yere basarsanız doğal bir şekilde yürüyebilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar ile rahatça yürümenin bir diğer püf noktası küçük adımlar atmaktır. Vücudunuzun üst kısmını hafifçe hareket ettirerek aceleci tavırlardan uzak bir şekilde yürümelisiniz. Hafifçe geriye doğru yüklenin ve doğal bir görünüm ile en rahat şekilde yürüyün.

En Kaliteli Kadın Ayakkabı Modelleri

Capone’nin en uygun fiyatlar sunarak kadın stiletto modellerini sizler ile buluşturuyor. Siz de kendiniz için en uygun modelleri Capone’den tercih ederek en şık kombinleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sipariş tutarı belirli bir tutarın üzerinde olduğunda ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ile alışveriş deneyimini farklı bir noktaya taşıyan Capone en şık kadın stiletto modellerine ulaşabilirsiniz.

Ucuz Kadın Stiletto Ayakkabı Modelleri

Son yılların ayakkabı modelleri arasında öne çıkmakta olan stilettto, moda dünyasında önemli bir figür haline gelmeyi de başardı. Sivri burunlu, ince topuklu ve ayakları daha zarif gösterme özelliği ile öne çıkan stiletto için tarihsel gelişimde 1950’li yıllara kadar gitmek gerekiyor. Her ne kadar topuklu bir ayakkabı modeli olsa da, her gördüğünüz topuklu ayakkabı bir stiletto değildir. Stilletto için belirgin özelliklerden biri, klasik topuklu ayakkabıya göre daha kısa topuklu olmasıdır. Özellikle şık davetlerde kadınların ayaklarında stiletto hakkını veren, şık ince topuklu gerçek stiletto'ları görebilirsiniz.

Tarihi 1950’li yıllara dayanmakta olan stiletto için, Fransız aksesuar markası Roger Vivier ve İtilyan ayakkabı tasarımcısı olan Salvatore Ferragamo isimleri öne çıkarılabilir. Moda dünyasında tasarımcı Ferragamo, sliteletto ile adını duyurmasının yanında Marilyn Monroe'nun da olduğu ünlü müşterileri ile biliniyordu. Ülkemizde ise stiletto, özellikle İşte Benim Stilim yarışması ve Ivana Sert ile popülerliğe ulaştı. Stiletto tarzındaki ayakkabılar, özellikle Ivana Sert'in sıklıkla kullanması sonucunda ülkemiz moda dünyasında dikkat çekerek daha fazla kullanılmaya başlandı. Stiletto ayakkabılar, bir kadını en seksi gösteren ve şıklığını en iyi biçimde tamamlayabilen ayakkabı modeli olarak dikkat çekmeyi hak ediyor. caponestore stiletto ayakkabı modelleri, bu özelliğiyle erkekler arasında da bir tutku haline geliyor. Stiletto kullanan kadınlar; daha havalı, daha şık ve daha seçkin bir görünüm yakalıyor. Yüksek topuklu ayakkabılar, kadınlar için bir anlamda tam bir sınav niteliğindedir. Hele bir de, bu ayakkabılar stiletto gibi ince topuklu ise daha zor bir sınav haline gelebilir. Kadınlar için şık ve dikkat çekici bir stiletto ayakkabıyı, 2-3 saat gibi bir süre ayakta kalarak kullanmak acı bir deneyim de olabilir.

Ancak cazibesi ile kadınların müthiş bir irade göstererek, şıklık ve iyi görünmekten ödün vermeden özel günlerde stiletto ayakkabı modellerinden vazgeçemediğini de görebilirsiniz. Stiletto ayakkabıların ince ve sivri burunları parmakların zamanla şişmesine, sızlanmasına neden olsa bile cazibesini koruyor. Hatta stiletto ayakkabılar, 15 cm'yi bulan topuk boyu ile ayak bileklerinde de ciddi rahatsızlıklar oluşturabilir. Uzun süre ayakta kalmak durumunda ciddi sorunlar yaşatabilen Stilettolar, özellikle özel akşamlar ve davetlerde tüm olumsuz yanlarına rağmen kadınların önemli tercihi oluyor. Şık tasarımları ve kaliteli malzeme kullanılarak üretimleri ile caponestore stiletto ayakkabıları, kadınlara çok fazla sayıda seçenek veriyor.

Topuklu Stiletto Seçerken Bunlara Dikkat Etmelisiniz

Günlük olarak bir orta ve yüksek topuklu stiletto model ayakkabı kullanmayı planlıyorsanız, burun kısmı fazla dar olmayan ve daha kısa topuklu olan modellere yönelmelisiniz. Günlük kullanım için, ince topuklu stilettolar pek uygun ve sağlıklı olmaz. Alım yapacağınızda ilk ve en önem vermeniz gereken nokta Stiletto model ayakkabı için, topukların sağlam olup olmadığıdır. Topuk kontrolü ve üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Aynı zamanda ayakkabı iskeleti ve kullanılan malzeme önem taşır. Yanlış kalıp ve iskelet ile beraber oynayan topuk yapısı stiletto model ayakkabıda varsa, düzgün yürüme şansınız olmadığı gibi ayaklarınızı tahrip etme olasılığı fazladır.

 

Kadın Ayakkabı

Kadın Stiletto

Kadın Orta Topuk Stiletto

Kadın Yüksek Topuk Stiletto

Kadın Topuklu Ayakkabı

Kadın Yüksek Topuklu Ayakkabı

Kadın Kısa Topuklu Ayakkabı

Kadın Orta Topuklu Ayakkabı

Kadın Sneaker

Kadın Loafer

Kadın Babet

Kadın Sandalet

Kadın Gerçek Deri Sandalet

Kadın Konfor ve Anatomik Sandalet

Kadın Dolgu Topuk Sandalet

Kadın Düz Topuk Sandalet

Kadın Orta Topuk Sandalet

Kadın Yüksek Topuk Sandalet

Kadın Mule Ayakkabı

Kadın Düz Tabanlı Mule Ayakkabı

Kadın Orta Topuk Mule Ayakkabı

Kadın Terlik

Kadın Gerçek Deri Terlik 

Kadın Kısa Topuk Terlik

Kadın Düz Topuk Terlik

Kadın Konfor ve Anatomik Terlik

Kadın Sabo Terlik

Kadın Platform Terlik

Kadın Dolgu Topuk Terlik

Kadın Orta Topuk Terlik

Kadın Kapalı Terlik

Kadın Yüksek Topuk Terlik

Kadın Espadril

Kadın Büyük Numara

Kadın Büyük Numara Terlik

Kadın Büyük Numara Ayakkabı

Ippocampo Marka Kadın Terlik

Gelin ve Nişan Ayakkabıları

Kadın Çanta

Kadın Portföy ve Clutch Çanta

Kadın Omuz Çantası

Kadın El Çantası

Kadın Çapraz Çanta

Kadın Sırt Çantası

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Tıkla Sohbet et